اخبار
1399/07/24 12:00

بزرگترین تولید کننده گوش‌ پاک ‌کن

شرکت طنین بهداشت پارس با هدف بهبود سلامت جامعه، اقدام به ایجاد خط تولید گوش‌ پاک ‌کن پاتریکس در کارخانه طنین بهداشت پارس واقع در شهرک صنعتی عباس‌آباد نمود. 
برند پاتریکس همگام با نیازهای رو به رشد مشتریان، در صدد پاسخگویی به نیازهای آن‎‌ها و تنوع بخشی به محصولات برآمده و بدین ترتیب توانست به جایگاه بزرگترین تولیدکننده گوش پاک‌کن در ایران دست یابد.
این شرکت جهت حفظ سلامت مصرف‌کنندگان اقدام به تولید گوش‌ پاک ‌کن با پنبه 100% خالص ایتالیایی به صورت کاملا مکانیزه بدون دخالت دست در انواع ذیل نموده است که بهترین نمونه این محصولات، گوش‌پاک‌کن ایمنی و آرایشی می‌باشند. طراحی گوش‌پاک‌کن ایمنی به شکلی می‌باشد که مانع ورود گوش‌پاک‌کن به مجرای داخلی گوش گردد و این از طریق تراکم پایین پنبه در سر گوش ‌پاک ‌کن و تراکم بیشتر پنبه در ادامه آن میسر شده است. 

همچنین گوش پاک ‌کن آرایشی دارای دو سری مجزا، که یک سر آن پد و سر دیگر آن به منظور ظرافت در امور آرایشی، به صورت باریک طراحی شده است.

* گوش پاک‌کن 100، 200 و 300 عددی 
* گوش‌پاک‌کن آرایشی 40 عددی
* گوش پاک‌کن ایمنی 50 عددی برای بزرگسالان و کودکان 


 

برند پاتریکس در تلاش است تا از حداکثر توان خود برای جلب رضایت مشتری تلاش کرده، دسترسی و مقرون به صرفه بودن را بهبود بخشیده و گامی در جهت سلامت جامعه و محیط اطراف خود بردارد.
این برند تداوم رضایت مشتریان را سر لوحه کار خود قرارداده و از حمایت بی‌نظیر مصرف‌کنندگان صمیمانه سپاسگزاری می‌نماید. 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

^