اخبار
1399/07/24 10:15

بزرگترین تولید کننده دهانشویه

شرکت طنین بهداشت پارس با این باور که سلامتی، بنیان زندگی شاد، رونق جامعه و پیشرفت است، در سال 1389 اقدام به احداث خط تولید دهانشویه با برند پاتریکس در کارخانه‌های طنین بهداشت پارس واقع در شهرک صنعتی عباس‌آباد نمود. 
خط تولید دهانشویه برند پاتریکس با مجهزترین امکانات، آماده رقابت با کالاهای خارجی و ارتقای کیفی کالاهای ایرانی می‌باشد. علاوه بر این موجب اشتغال و کارآفرینی برای جوانان کشورمان شده است. 
طنین بهداشت پارس از خدمات پرسنل مجرب و مهندسان ماهر که تخصص آنها به تحقق اهداف شرکت کمک کرده است سپاسگزار است. از آغازین روز تاسیس هدف تولید آن بود که تولید محصولات جدید را مگر با مطالعات و تحقیقات علمی آغاز ننمایند. روند علمی این تحقیقات طی سالها موجب شد تا طنین بهداشت پارس تبدیل به بزرگترین تولیدکننده دهانشویه در ایران گردد.

 

 تیم تحقیقات این شرکت با این باور که محصولات علاوه بر تطابق با استانداردهای روز، می‌بایست مطابق سلیقه و نیازهای مشتری نیز باشد، به طور مستمر در جهت به روزرسانی امکانات تولید و شناسایی نیازهای روز مشتریان در کوشش هستند. بدین ترتیب با تولید دهانشویه‌های 7 کاره و دهانشویه مخصوص دندان‌های حساس، فعالیت خود را آغاز نموده و با تکیه بر دو اصل دانش روز و نیاز مشتریان، در صدد ایجاد تنوع در محصولات خود می‌باشد. 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

^