اخبار
1399/07/23 15:47

بزرگترین تولید کننده نخ‌دندان

شرکت طنین بهداشت پارس با هدف کمک به سلامت جامعه به ساخت بزرگترین خط تولید نخ‌دندان با برند پاتریکس در شهرک صنعتی عباس‌آباد واقع در پاکدشت اقدام نمود. این خط تولید کاملا مطابق با استانداردهای روز بنا شد تا پاسخگوی نیازهای رو به رشد مصرف‌کنندگان باشد. 
خط‌ تولید‌ نخ‌دندان پاتریکس، یگانه خط مجهز در ایران است که محصولات خود را با بهره‌گیری از دانش روز و بهترین مواد اولیه و تجهیزات، تولید می‌نماید. 

 تیم تحقیق و توسعه طنین بهداشت پارس پس از استقبال بی‌نظیر مصرف‌کنندگان، بر آن شد تا تنوع بیشتری در تولید نخ‌دندان ایجاد نماید. بدین ترتیب اقدام به تولید نخ‌دندان نعنا آلوئه‌ورا، نخ‌دندان تفلون، نخ‌دندان زغالی و خلالی نمود. این محصولات به منظور جلوگیری از پوسیدگی بین دندانی و پاکسازی خطوط لثه، آغشته به فلوراید ‌می‌باشند. سرآمد این محصولات، نخ‌دندان تفلون برای دندان‌های حساس و به هم چسبیده است که در عین نازک بودن دارای استحکام زیادی می‌باشد.

 طنین بهداشت پارس با حمایت تیم تحقیق و توسعه خود، توانست تبدیل به بزرگترین تولیدکننده نخ‌دندان‌ در ایران شود.این شرکت جلب رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده است و آماده دریافت پیشنهادها و انتقادهای مصرف‌کنندگان ارجمند می‌باشد.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

^