اخبار

گوش پاک‌ کن

گوش پاک‌کن از ملزومات بهداشتی هر فرد است. برای خشک یا پاک‌کردن جرم‌های گوش می‌بایست از گوش پاک‌کن استفاده کرد؛ چرا که استفاده از وسایل دیگر به علت بهداشتی نبودن ممکن است موجب عفونت گوش گردد. ساختار گوش‌پاک‌کن آن را به وسیله‌ای پرکاربرد در سایر امور اعم از آرایشی، درمانی و پاک‌کردن وسایل الکترونیکی تبدیل کرده است.

خودتراش

در مواقعی که زمان کافی برای اصلاح با ماشین اصلاح نیست، می‌توان از خودتراش برای اصلاحی بی‌نظیر کمک گرفت. امروزه خودتراش تبدیل به وسیله‌ای پرکاربرد در مراقبت‌های بهداشتی شده است. چرا که جایگزینی ارزان و سریع برای حذف موهای زائد است. 

شامپو

امروزه شامپو عضور جدا نشدنی از بهداشت روزمره است. در زندگی مدرن امروز، پاکیزگی موها و احساس طراوت بدون استفاده از شامپو غیر قابل تصور است. اما در گذشته که شامپو و شوینده‌های معطر کنونی وجود نداشت، مردم چگونه بهداشت مو و بدن خود را رعایت می‌کردند؟ 

دهانشویه

امروزه اهمیت بهداشت دهان و دندان جهت حفظ سلامتی و جلوگیری از بیماری‌های ناشی از آن، بر همه روشن است. با رعایت اصول بهداشت دهان و دندان می‌توان از بیماری‌های دهان و پوسیدگی دندان پیشگیری نمود و به دنبال آن دفعات مراجعه به دندانپزشکی و هزینه‌های سنگین آن را کاهش داد. از این روی لوازم بهداشت دهان و دندان عضو جدانشدنی مراقبت‌های بهداشتی روزمره شده‌اند. اما یکی از وسایلی که کمتر به آن توجه شده است، دهانشویه است.

خمیردندان

این باور وجود دارد که مصری‌ها 5000 سال پیش، از خمیری برای تمیز کردن دندان‌های خود استفاده می‌کردند. یونانیان و رومیان باستان نیز به استفاده از خمیردندان مشهور بودند. مردم چین و هند نیز اولین بار 500 سال قبل از میلاد از خمیردندان استفاده کردند.

بزرگترین تولید کننده گوش‌ پاک ‌کن

شرکت طنین بهداشت پارس با هدف بهبود سلامت جامعه، اقدام به ایجاد خط تولید گوش‌ پاک‌ کن پاتریکس در کارخانه طنین بهداشت پارس واقع در شهرک صنعتی عباس‌آباد نمود. 

بزرگترین تولید کننده شامپو

شرکت طنین بهداشت پارس به مدیریت آقای مجید مرادی، اقدام به تاسیس کارخانه هسل با هدف تولید شامپوهای تخصصی با پایه گیاهی در شهرک صنعتی عباس‌آباد واقع در پاکدشت نمود.

بزرگترین تولید کننده دهانشویه

شرکت طنین بهداشت پارس با این باور که سلامتی، بنیان زندگی شاد، رونق جامعه و پیشرفت است، در سال 1389 اقدام به احداث خط تولید دهانشویه با برند پاتریکس در کارخانه‌های طنین بهداشت پارس واقع در شهرک صنعتی عباس‌آباد نمود. 

بزرگترین تولید کننده نخ‌دندان

شرکت طنین بهداشت پارس با هدف کمک به سلامت جامعه به ساخت بزرگترین خط تولید نخ‌دندان با برند پاتریکس در شهرک صنعتی عباس‌آباد واقع در پاکدشت اقدام نمود. این خط تولید کاملا مطابق با استانداردهای روز بنا شد تا پاسخگوی نیازهای رو به رشد مصرف‌کنندگان باشد.

بزرگترین تولید کننده خمیردندان

باعث افتخار است که بگویم به دنیای طنین بهداشت پارس خوش آمدید. شرکتی شایسته که در سراسر ایران هزاران مصرف‌کننده دارد. 
صفحه 1 از 4 < 1 2 3 4 >

Feed
^