اخبار

کارخانه‌ های خودتراش

با اهمیت روزافزون بهداشت در دنیای امروز و توجه بیش از پیش به آراستگی و زیبایی، خودتراش نقش بارزی در این زمینه ایفا می‌نماید. چرا که در عصر ماشینی حاضر، وسایلی که در کمترین زمان، بیشترین نتیجه را حاصل می‌کنند، از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

کارخانه‌ های برس

با پیشرفت زندگی امروزی، اهمیت به ظاهر و آراستگی موها بیش از پیش افزایش یافته است. یکی از وسایل ضروری در این زمینه برس می‌باشد.

کارخانه‌ های گوش‌ پاک کن

با افزایش امکانات بهداشتی در قرن حاضر، کارخانه‌ های تولیدکننده ملزومات بهداشتی به طور مستمر در حال خلق محصولات جدید و توسعه محصولات موجود هستند. یکی از وسایلی که این روند بی‌بهره نمانده است، گوش ‌پاک‌‌ کن‌ است.

کارخانه‌ های شامپو

در دنیای مدرن امروز، شامپوها عضو جدانشدنی بهداشت روزمره هستند. امروزه خواسته‌ها از یک شامپو فراتر از ویژگی اصلی آن رفته و مواردی نظیر درخشش مو، تقویت ریشه مو، طراوت و لطافت پوست و بوی ماندگار نیز از یک شامپو انتظار می‌رود. 

کارخانه‌ های دهانشویه

امروزه پلاک دندانی به عنوان یکی از عوامل اصلی التهاب و بیماری‌های لثه شناخته شده است. تا کنون کلرهگزیدین رایج‌ترین مورد استفاده برای ضدعفونی محیط دهان بوده است. با این حال مواردی مانند تغییر مزه دهان، سوزندگی و تغییر رنگ دندان‌ها استفاده از این ماده را محدود کرده‌ است. 

کارخانه‌ های نخ ‌دندان

امروزه توجه روزافزون به بهداشت دهان و دندان منجر به تولید ملزومات پیشرفته برای پاکسازی دهان و دندان شده است.  در این میان نخ ‌دندان یکی از وسایلی است که اهمیت آن از مسواک بیشتر نباشد، کمتر هم نیست. 

کارخانه ‌های محصولات هتلی

محصولات هتلی، محصولات پرمصرف بهداشتی هستند که در هتل‌ها، مراکز اقامتی، بیمارستان‌ها و ورزشگاه‌ها که به منظور رفاه حال افراد عرضه می‌شوند. محصولات هتلی، محصولات یک نفره‌ای هستند که در مدت کوتاهی مصرف شده و فضای کمتری را اشغال می‌نمایند. 

کارخانه‌های خمیردندان

شرکت طنین بهداشت پارس در سال 1390 با هدف پرکردن خلاهای بازار خمیردندان، تصمیم به ارائه محصولاتی منحصر به فرد گرفت. بنابراین با نیازسنجی از مصرف‌کنندگان، اقدام به خلق خمیردندان‌های تخصصی پاتریکس و دورکو نمود. این امر موجب استقبال فراوان از خمیردندان‌های پاتریکس و دورکو شد تا جایی که این کارخانه تبدیل به یکی از کارخانه‌های نامدار در این حوزه گردید. 

کارخانه‌ های مسواک

شرکت طنین بهداشت پارس با هدف ارتقا بهداشت دهان و دندان جامعه، در سال 1374 اقدام به تاسیس کارخانه تولید مسواک پاتریکس نمود.

تولید کننده خودتراش

خودتراش از ابتدا تاکنون وسیله‌ای کارآمد برای اصلاح سریع و آسان بوده است و می‌تواند وسیله‌ای جایگزین برای ماشین‌های اصلاح و ایپلاتورها در مواقع لزوم باشد.

صفحه 1 از 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Feed
^